Aktuálne počasie:

chalupa Paseky ubytovanie Osvetimany Aktuálne počasie: hmla
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 6 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

chalupa Paseky / ubytovanie Osvetimany Vítajte

chalupa Osvetimany Paseky - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýchalupa Osvetimany Paseky - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Osvetimany Paseky - k dispozícii letná terasachalupa Osvetimany Paseky - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Osvetimany Paseky - Izby s vlastnou toaletouchalupa Osvetimany Paseky - Iybz sú vybavené televízorom

Rekreačná chalupa Paseky je situovaná na úpätí pohoria Chriby v obci Osvetimany, pri spojnici Kyjov Uherské Hradište v miestnej časti Paseky v doline pod lesom asi 2 km od centra obce (smer Vlčák). Ubytovanie je vhodné pre rodinnú rekreáciu. V chalupe je zákaz fajčenia.

Chriby Osvetimany Paseky ubytovanie :
Objekt má vybavenú kuchyňu s el. sporákom, chladničkou, kuchynskou linkou a rýchlovarnou kanvicou. V objekte je nová kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. V domčeku sú dve obytné miestnosti. Novozriadená obytná miestnosť s trámovým stropom a palubkovou podlahou, v ktorej sú 2 postele a pôvodná miestnosť s posteľou a pohovkou. Ďalší rozkladací gauč sa nachádza v kuchyni.

Chalupa Paseky služby :
Kúrenie na tuhé palivo (2x) alebo el. priamotop. K dispozícii je farebná televízia a rádiomagnetofón. Vonku je uzavretý dvor s možnosťou posedenia na drevenej terase as vonkajším grilom. Parkovanie pri objekte pre dve autá, nestrážené. Domáce zviera zadarmo. Pri začatí pobytu potrebné zložiť zálohu vo výške 1000 CZK. Turistický poplatok je zahrnutý v cene.

Možnosti stravovania Chalupa Paseky : Možnosť vlastného varenia vo vybavenej kuchyni. Neďaleko sa nachádza výletná reštaurácia. Ďalšie reštaurácie sa nachádzajú v obci 2km.

Chalupa Paseky Turistika v okolí :
Kúpaliská a priehrada je asi 2km a menší rybník 100m od objektu. Domček sa nachádza na cyklistickej stezke v blízkosti športového areálu s tenisovými a volejbalovými kurty a futbalovým ihriskom. Neďaleko je les s možnosťou hubárčenia, prechádzok a peších výletov (Sv.Kliment, kazateľnica, Cimburk, Buchlov). Ďalšie výlety do vzdialenejšieho okolia - hrad Buchlov, zámok Buchlovice, archeoskanzen Modrá, zámok Milotice, Slovácké muzeum v Uherskom Hradišti, Velehrad, Pamätník Veľkej Moravy v Starom Meste, Baťov kanál, barokový cintorín v Strílkách. Vzdialenejšie výletné ciele Lednicko-Valtický areál, zámky Slavkov, Bučovice, Kromeríž. Lyžiarsky vlek (2 x 400m) je 150m od chalupy.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.